• -40%

Mówiąca książka interaktywna "500 słów i zwrotów. Angielski słowniczek obrazkowy cz. 1"" z piórem KAKADU

Zestaw zawiera:

1. Interaktywną książkę "500 słów i zwrotów. Angielski słowniczek obrazkowy cz. 1"

2. pióro KAKADU – komplet z ładowarką, kablem łączącym, instrukcją obsługi zapakowany w etui

3. GRATIS: "W parku rozrywki" – wyszukiwanka z odgłosami zwierząt, interaktywna  plansza do wykorzystania z piórem KAKADU

W zestawie taniej!

259,00 zł
155,40 zł Zniżka 40%
Brutto 24h
Książka dostępna

 

Limitowany zestaw zawiera:

1. Interaktywną książkę "500 słów i zwrotów. Angielski słowniczek obrazkowy cz.1"

2. pióro KAKADU – komplet z ładowarką, kablem łączącym, instrukcją obsługi zapakowany w etui

3. GRATIS:  "W parku rozrywki" – wyszukiwanka z odgłosami zwierząt, interaktywna  plansza do wykorzystania z piórem KAKADU

Całość została zamknięta w pudełku z rączką.

W zestawie taniej! Idealny PREZENT-  edycja limitowana!

500 słów i zwrotów. Angielski słowniczek obrazkowy cz. 1 to interaktywna książka z piórem Kakadu, które uruchamia zakodowane na stronach teksty i dźwięki. Publikacja jest częścią innowacyjnego systemu nauki i zabawy w jednym.

Książka jest następnym krokiem w nauce języka angielskiego po Angielskim słowniczku obrazkowym Kakadu.  Młody czytelnik nie tylko pozna nowe słowa, ale także utrwali ich wymowę dzięki świetnej oprawie lektorskiej. Pełne humoru ilustracje Beaty Żurawskiej będą nieocenionym wsparciem podczas nauki. W tym interaktywnym słowniczku  znajdują się także zabawne łamańce językowe, rymowanki i piosenki. Umieszczone przy każdym temacie pytania i polecenia nie tylko rozwiną umiejętności rozumienia słuchanego tekstu, ale także dostarczą dzieciom zabawy oraz informacji o postępach w nauce języka angielskiego.

Liczba zestawów ograniczona!

GRATIS:

"W parku rozrywki" wyszukiwanka  – interaktywna plansza,  pióro KAKADU uruchamia zakodowane dźwięki. W parku rozrywki to zabawa polegająca na wyszukiwaniu zwierząt. Razem z KAKADU dzieci sprawdzą swoją spostrzegawczość, poznają nazwy zwierząt i usłyszą odgłosy, jakie one wydają. 

Pobierz pliki dźwiękowe książek interaktywnych lub  wyszukiwanki ze strony www.piorokakadu.pl  zgodnie z poniższą instrukcją i wydłuż gwarancje na pióro KAKADU do 3 lat:

Opis

Wiek
3+
Autor
Magdalena Młodnicka
Seria
KAKADU
Format
25 cm x27,5 cm x6,3 cm
ISBN
97-883-8353-030-7

Zobacz także