• -25%

Boże Narodzenie z kolędami

 Interaktywna książka edukacyjna o Bożym Narodzeniu z serii KAKADU. Z pięknymi kolędami zaśpiewanymi przez dzieci. 

39,90 zł
29,93 zł Zniżka 25%
Brutto 24h
Książka dostępna

 

Boże Narodzenie z kolędami

Boże Narodzenie z kolędami  to interaktywna książka z serii z piórem Kakadu, które uruchamia zakodowane na stronach teksty i dźwięki. W tej pięknie zilustrowanej historii narodzenia Pana Jezusa młodzi czytelnicy będą towarzyszyć przybyłym do Betlejem Maryi i Józefowi, a potem podążą śladem pasterzy i Trzech Króli do betlejemskiej stajenki. Dowiedzą się, czym tak naprawdę są święta Bożego Narodzenia i jakie symbole dawnych wydarzeń zachowały się w naszej tradycji.

Dzięki słuchaniu tekstów dzieci będą rozwijać mowę i wzbogacać słownictwo. Co więcej, na każdej stronie sprawdzą umiejętność słuchania ze zrozumieniem, odpowiadając na pytania.

Na uwagę zasługuje oprawa muzyczna z pięknymi polskimi kolędami – popularnymi, a także mało znanymi. Zostały one zaaranżowane z myślą o dzieciach i zaśpiewane przez dzieci. Wspaniale ilustrują przedstawioną w książce bożonarodzeniową opowieść.

Interaktywne pióro Kakadu nie jest dołączone do książki - trzeba je zakupić osobno.

Pozostałe tytuły interaktywnych książek serii Kakadu:

  • Widzę, słyszę, poznaję. Zwierzęta domowe
  • Widzę, słyszę, poznaję. Zwierzęta świata
  • Angielski słowniczek obrazkowy
  • Pierwsze litery
  • Kim zostanę, gdy dorosnę?
  • Pory roku

Pióro KAKADU obsługuje wszystkie książki oznaczone znakiem KAKADU. Większość będących obecnie w sprzedaży książek KAKADU po przyłożeniu końcówki pióra KAKADU do miejsca na okładce: Tu aktywuj pióro KAKADU! podaje tytuł książki i uruchamia zasoby interaktywne danej książki.

W przypadku najnowszych książek i innych produktów KAKADU po przyłożeniu końcówki pióra do miejsca na okładce: Tu aktywuj pióro KAKADU, możesz usłyszeć polecenie: Wgraj dane tej książki. Oznacza to, że zgodnie z poniższą instrukcją, należy pobrać ze strony www.piorokakadu.pl i wgrać brakujący plik do pióra KAKADU:

2021-03-30

Opis

Wiek
3-6
Autor
Magdalena Młodnicka
Ilustracje
Ola Makowska
Seria
KAKADU
Cecha
książka interaktywna
Oprawa
kartonowa
Format
205 x 270 mm
Liczba stron
12 kartonowych
ISBN
978-83-8144-729-4

Zobacz także