• -15%

Pory roku

Kreatywna książka, która przybliży najmłodszym zjawiska pogodowe i aktywności wykonywane w różnych porach roku. Interaktywna książka edukacyjna dla dzieci z serii KAKADU

39,90 zł
33,92 zł Zniżka 15%
Brutto 24h
Książka dostępna

 

kontakt@jupijo.pl; tel. 801 163 130

 

darmowa wysyłka przy zakupie powyżej 99 zł

 

zwrot towaru w terminie 14 dni

Pory roku

Publikacja jest częścią innowacyjnego systemu nauki i zabawy w jednym. Interaktywne pióro KAKADU uruchamia zakodowane na stronach teksty i dźwięki.

Mały czytelnik oglądając piękne i pełne szczegółów ilustracje Anny Simeone, poznaje kolejne pory roku. Słucha ciekawych informacji, obserwuje budzącą się do życia przyrodę, słyszy głosy ptaków i szum rzeki, towarzyszy bohaterom na wakacjach, wyrusza z nimi na spacer do jesiennego lasu, uczestniczy w przygotowaniach do świąt i słucha kolędy.

Dzięki odkrywaniu nazw poszczególnych elementów ilustracji i słuchaniu tekstów dziecko rozwija mowę i wzbogaca słownictwo. Co więcej, na każdej stronie może sprawdzić swoją pamięć i spostrzegawczość, odpowiadając na pytania. Książka zawiera również ciekawostki i instrukcje kreatywnych zabaw.

Wyjątkową atrakcją jest premierowa piosenka z podkładem muzycznym, którą dziecko może śpiewać samo lub z pomocą dorosłego. Na uwagę zasługuje świetna oprawa lektorska.

Interaktywne pióro Kakadu nie jest dołączone do książki - trzeba je zakupić osobno.

  • Pozostałe tytuły interaktywnych książek serii Kakadu:
  • Widzę, słyszę, poznaję. Zwierzęta domowe
  • Widzę, słyszę, poznaję. Zwierzęta świata
  • Angielski słowniczek obrazkowy
  • Pierwsze litery
  • Kim zostanę, gdy dorosne?

Pióro KAKADU obsługuje wszystkie książki oznaczone znakiem KAKADU. Większość będących obecnie w sprzedaży książek KAKADU po przyłożeniu końcówki pióra KAKADU do miejsca na okładce: Tu aktywuj pióro KAKADU! podaje tytuł książki i uruchamia zasoby interaktywne danej książki.

W przypadku najnowszych książek i innych produktów KAKADU po przyłożeniu końcówki pióra do miejsca na okładce: Tu aktywuj pióro KAKADU, możesz usłyszeć polecenie: Wgraj dane tej książki. Oznacza to, że zgodnie z poniższą instrukcją, należy pobrać ze strony www.piorokakadu.pl i wgrać brakujący plik do pióra KAKADU:

2021-03-30

Opis

Wiek
3-6
Ilustracje
Anna Simeone
Seria
KAKADU
Cecha
książka interaktywna
Oprawa
kartonowa
Format
205 x 270 mm
Liczba stron
16
ISBN
978-83-8144-386-9
Wideo
nauka-angielskiego

Zobacz także