• -40%

Widzę, słyszę, poznaję. Zwierzęta świata

Urocza książeczka, która przybliży najmłodszym zwierzęta świata i ich angielskie nazwy. Interaktywna książka edukacyjna dla dzieci z serii KAKADU

32,90 zł
19,74 zł Zniżka 40%
Brutto 24h
Książka dostępna

 

Zwierzęta świata

Publikacja jest częścią innowacyjnego systemu nauki i zabawy w jednym. Wyjątkowa książka interaktywna z piórem Kakadu, które uruchamia zakodowane na stronach teksty i dźwięki.

Dzięki książce dziecko pozna 16 nazw zwierząt w języku polskim i w języku angielskim. Utrwali ich prawidłową wymowę oraz pisownię. Usłyszy także odgłosy, które wydaje każde z przedstawionych zwierząt.  Wielkim atutem tej książki są urocze i zabawne ilustracje Agnieszki Matz.

Interaktywne pióro Kakadu nie jest dołączone do książki - trzeba je zakupić osobno.

Pozostałe tytuły do czytania z użyciem interaktywnego pióra KAKADU:

  • Kim zostanę, gdy dorosnę?
  • Pierwsze litery
  • Pory roku
  • Angielski słowniczek obrazkowy
  • Widzę, słyszę, poznaję. Zwierzęta domowe

Pióro KAKADU obsługuje wszystkie książki oznaczone znakiem KAKADU. Większość będących obecnie w sprzedaży książek KAKADU po przyłożeniu końcówki pióra KAKADU do miejsca na okładce: Tu aktywuj pióro KAKADU! podaje tytuł książki i uruchamia zasoby interaktywne danej książki.

W przypadku najnowszych książek i innych produktów KAKADU po przyłożeniu końcówki pióra do miejsca na okładce: Tu aktywuj pióro KAKADU, możesz usłyszeć polecenie: Wgraj dane tej książki. Oznacza to, że zgodnie z poniższą instrukcją, należy pobrać ze strony www.piorokakadu.pl i wgrać brakujący plik do pióra KAKADU:

Opis

Wiek
3-6
Ilustracje
Agnieszka Matz
Seria
KAKADU
Cecha
książka interaktywna
Oprawa
twarda z gąbką
Format
180 x 180 mm
Liczba stron
32
ISBN
978-83-8144-316-6
Wideo
nauka-angielskiego

Zobacz także