• -20%
  • Nowy

Pierwsze litery

Interaktywna książka dla dzieci, dzięki której najmłodsi poznają alfabet oraz dużą porcję słów określających profesje, przedmioty codziennego użytku i zabawy, w których mogą wziąć udział. Książka kompatybilna z interaktywnym piórem KAKADU

39,90 zł
31,92 zł Zniżka 20%
Brutto 24h
Książka dostępna

 

kontakt@jupijo.pl; tel. 801 163 130

 

darmowa wysyłka przy zakupie powyżej 99 zł

 

zwrot towaru w terminie 14 dni

Pierwsze litery

Interaktywna książka z piórem Kakadu, które uruchamia zakodowane na stronach teksty i dźwięki. Jest doskonałym wstępem do nauki czytania.
Młodzi czytelnicy poznają Tomka i jego rodzinę, towarzyszą mu podczas urodzinowego przyjęcia, zakupów, na placu zabaw i w czasie wycieczki do zamku.

Uczą się przy tym liter, składania sylab, głoskowania i czytają pierwsze słowa. Dzięki odkrywaniu nazw poszczególnych elementów ilustracji i słuchaniu tekstów dziecko rozwija mowę i wzbogaca słownictwo. Co więcej, na każdej stronie może poćwiczyć i sprawdzić swoje umiejętności, odpowiadając na pytania. Publikacja zawiera nowe wiersze Małgorzaty Strzałkowskiej, a także premierową piosenkę o literach i śpiewany alfabet.

Aby korzystać z zasobów tej książki, pobierz pliki dźwiękowe konieczne do jej odtworzenia. Do pobrania plików należy użyć przeglądarki innej niż Firefox

Pobierz i zapisz w folderze ‘book’ w pamięci pióra

Pierwsze litery - pobierz pliki tej książki

Opis

Wiek
3-6
Autor
Oliwia Dulęba
Ilustracje
Ola Makowska
Seria
KAKADU
Cecha
książka interaktywna
Oprawa
twarda
Format
205 x 270 mm
Liczba stron
16
ISBN
978-83-8144-467-5
Wideo
nauka-angielskiego

Zobacz także