• -25%

Kim zostanę, gdy dorosnę?

Interaktywna książka dla dzieci, dzięki której najmłodsi poznają zawody i otrzymują garść wskazówek, które pomogą im odnaleźć swoją wymarzoną pracę. Książka kompatybilna z interaktywnym piórem KAKADU

44,90 zł
33,68 zł Zniżka 25%
Brutto 24h
Książka dostępna

 

Kim zostanę, gdy dorosnę?

Interaktywna książka kompatybilna z piórem KAKADU, które uruchamia zakodowane na stronach teksty i dźwięki. W tej pełnej humoru książce dzieci wybierają, jakie czynności lubią robić najbardziej. Są to bardzo różne zajęcia: takie, które wymagają brudzenia się, przebywania na świeżym powietrzu, prace głośne, ciche albo bardzo tajemnicze…  Ten trop prowadzi je do zawodów, które mogłyby wykonywać w przyszłości.

Książka pobudza do kreatywnego myślenia i pozwala dzieciom dowiedzieć się więcej o sobie. Podążając za wyobraźnią, odkryją wiele ekscytujących pomysłów na przyszłą pracę. Publikacja zawiera mnóstwo różnorodnych, często zabawnych dźwięków, charakterystycznych dla poszczególnych zawodów. Na uwagę zasługuje świetna oprawa lektorska. Mali czytelnicy sprawdzą także swoją wiedzę i spostrzegawczość, odpowiadając na pytania.

Interaktywne pióro KAKADU nie jest dołączone do książki, należy zakupić je osobno!

Pozostałe tytuły do czytania z użyciem interaktywnego pióra KAKADU:

  • Angielski słowniczek obrazkowy
  • Pierwsze litery
  • Pory roku
  • Widzę, słyszę, poznaję. Zwierzęta świata
  • Widzę, słyszę, poznaję. Zwierzęta domowe

Pióro KAKADU obsługuje wszystkie książki oznaczone znakiem KAKADU. Większość będących obecnie w sprzedaży książek KAKADU po przyłożeniu końcówki pióra KAKADU do miejsca na okładce: Tu aktywuj pióro KAKADU! podaje tytuł książki i uruchamia zasoby interaktywne danej książki. 

W przypadku najnowszych książek i innych produktów KAKADU po przyłożeniu końcówki pióra do miejsca na okładce: Tu aktywuj pióro KAKADU, możesz usłyszeć polecenie: Wgraj dane tej książki. Oznacza to, że zgodnie z poniższą instrukcją, należy pobrać ze strony www.piorokakadu.pl i wgrać brakujący plik do pióra KAKADU:

Opis

Wiek
3-6
Autor
Catherine Barr
Ilustracje
Ana Gomez
Seria
KAKADU
Cecha
książka interaktywna
Oprawa
kartonowa
Format
235 x 270 mm
Liczba stron
24
ISBN
978-83-8144-578-8
Wideo
nauka-angielskiego

Zobacz także