• -25%
  • Nowy

Mówiąca książka interaktywna "Pierwsze litery" z piórem KAKADU

Zestaw zawiera:

1. Interaktywną książkę "Pierwsze litery"

2. pióro KAKADU – komplet z ładowarką, kablem łączącym, instrukcją obsługi zapakowany w etui

3. GRATIS: "W parku rozrywki" – wyszukiwanka z odgłosami zwierząt, interaktywna  plansza do wykorzystania z piórem KAKADU

W zestawie taniej!

259,00 zł
194,25 zł Zniżka 25%
Brutto 24h
Książka dostępna

 

Zestaw zawiera:

1. Interaktywną książkę "Pierwsze litery"

2. pióro KAKADU – komplet z ładowarką, kablem łączącym, instrukcją obsługi zapakowany w etui

3. GRATIS:  "W parku rozrywki" – wyszukiwanka z odgłosami, interaktywna  plansza do wykorzystania z piórem KAKADU

W zestawie taniej! Idealny PREZENT-  edycja limitowana!

Książki z piórem Kakadu to nowatorski sposób nauki przez zabawę. Dołączone do zestawu z książką interaktywne pióro uruchamia zakodowane na stronach teksty i dźwięki. Dzięki niemu spotkanie z książką staje się dla dziecka prawdziwą przygodą. Teksty, odgłosy otoczenia, piosenki i zagadki w rozwijają zmysły, pobudzają wyobraźnię, pomagają poznawać świat i języki obce. 

"Pierwsze litery" to interaktywna książka, dzięki której  młodzi czytelnicy poznają Tomka i jego rodzinę, towarzyszą mu podczas urodzinowego przyjęcia, zakupów, na placu zabaw i w czasie wycieczki do zamku. Uczą się przy tym liter, składania sylab, głoskowania i czytają pierwsze słowa. 

Dzięki odkrywaniu nazw poszczególnych elementów ilustracji i słuchaniu tekstów dziecko rozwija mowę i wzbogaca słownictwo. Co więcej, na każdej stronie może poćwiczyć i sprawdzić swoje umiejętności, odpowiadając na pytania. Publikacja zawiera nowe wiersze Małgorzaty Strzałkowskiej, a także premierową piosenkę o literach i śpiewany alfabet.

Pióro KAKADU to bardzo proste w obsłudze urządzenie zadziwia szerokim zakresem funkcji. Wspiera proces nauki i kreatywność dziecka.

Liczba zestawów ograniczona!

GRATIS:

"W parku rozrywki" wyszukiwanka  – interaktywna plansza,  pióro KAKADU uruchamia zakodowane dźwięki. W parku rozrywki to zabawa polegająca na wyszukiwaniu zwierząt. Razem z KAKADU dzieci sprawdzą swoją spostrzegawczość, poznają nazwy zwierząt i usłyszą odgłosy, jakie one wydają. 

Pobierz pliki dźwiękowe interaktywnych książek lub wyszukiwanki ze strony www.piorokakadu.pl  zgodnie z poniższą instrukcją i wydłuż gwarancje na pióro KAKADU do 3 lat:

Opis

Wiek
3+
Autor
Magdalena Młodnicka
Seria
KAKADU
Format
25 cm x27,5 cm x6,3 cm
ISBN
978-83-8353-129-8

Zobacz także