• -25%

Widzę, słyszę, poznaję. Dźwięki na spacerze

Książka interaktywna, która uruchamia zakodowane na stronach teksty i dźwięki. Publikacja jest częścią innowacyjnego systemu nauki i zabawy w jednym. 

32,90 zł
24,68 zł Zniżka 25%
Brutto 24h
Książka dostępna

 

Dźwięki na spacerze

Maluch usłyszy i pozna 24 dźwięki, które towarzyszą mu podczas spacerów, takie jak: szczekanie psa, jadąca na sygnale karetka, gwizdek policjanta kierującego ruchem. W książce znajdzie również odgłosy przyrody, na przykład: deszcz, rzekę, szelest liści na wietrze, ćwierkanie ptaków. Świetne ilustracje Beaty Żurawskiej oraz zapisane na każdej stronie wyrazy dźwiękonaśladowcze zachęcają do zabawy, poznawania świata i rozwijania słownictwa.

Do książki nie jest dołączone interaktywne pióro Kakadu, które należy je kupić osobno.

Pióro jest kompatybilne ze wszystkimi książkami oznaczonymi znakiem Kakadu.

Pozostałe tytuły książek Kakadu:

Widzę, słyszę, poznaję. Dźwięki wokół mnie

Widzę, słyszę, poznaję. Zwierzęta domowe

Widzę, słyszę, poznaję. Zwierzęta świata

Angielski słowniczek obrazkowy

Pory roku

Pierwsze litery

Kim zostanę, gdy dorosnę?

Boże Narodzenie z kolędami

Pióro KAKADU obsługuje wszystkie książki oznaczone znakiem KAKADU. Większość będących obecnie w sprzedaży książek KAKADU po przyłożeniu końcówki pióra KAKADU do miejsca na okładce: Tu aktywuj pióro KAKADU! podaje tytuł książki i uruchamia zasoby interaktywne danej książki.

W przypadku najnowszych książek i innych produktów KAKADU po przyłożeniu końcówki pióra do miejsca na okładce: Tu aktywuj pióro KAKADU, możesz usłyszeć polecenie: Wgraj dane tej książki. Oznacza to, że zgodnie z poniższą instrukcją, należy pobrać ze strony www.piorokakadu.pl i wgrać brakujący plik do pióra KAKADU:

Opis

Wiek
2-4
Autor
Magdalena Młodnicka
Ilustracje
Beata Żurowska
Cecha
książka interaktywna
Oprawa
twarda z gąbką
Format
180 x 180 mm
Liczba stron
24
ISBN
978-83-8144-865-9

Zobacz także