• -40%

Mówiąca książka interaktywna "Wszystko gra. Poznajemy instrumenty muzyczne" z piórem KAKADU

Limitowany zestaw zawiera:

1. Interaktywną książkę "Wszystko gra. Poznajemy instrumenty muzyczne"

2. pióro KAKADU – komplet z ładowarką, kablem łączącym, instrukcją obsługi zapakowany w etui

3. GRATIS: "W parku rozrywki" – wyszukiwanka z odgłosami zwierząt, interaktywna  plansza do wykorzystania z piórem KAKADU

W zestawie taniej!

269,00 zł
161,40 zł Zniżka 40%
Brutto 24h
Książka dostępna

 

Limitowany zestaw zawiera:

1. Interaktywną książkę "Wszystko gra. Poznajemy instrumenty muzyczne"

2. pióro KAKADU – komplet z ładowarką, kablem łączącym, instrukcją obsługi zapakowany w etui

3. GRATIS:  "W parku rozrywki" – wyszukiwanka z odgłosami zwierząt, interaktywna  plansza do wykorzystania z piórem KAKADU

Całość została zamknięta w pudełku z rączką.

W zestawie taniej! Idealny PREZENT-  edycja limitowana!

Wszystko gra!  Poznajemy instrumenty muzyczne  to interaktywna książka z piórem Kakadu, które uruchamia zakodowane na stronach teksty i dźwięki. Publikacja jest częścią innowacyjnego systemu nauki i zabawy w jednym. 

Rodzina Marty prowadzi sklep muzyczny, który odwiedzają jej przyjaciele, ponieważ chcą założyć orkiestrę. Kto zagra na jakim instrumencie? Jak brzmi flet, a jak klarnet? Czym się różnią skrzypce od wiolonczeli? Jaki instrument odnaleziono w grobowcu faraona? Młodzi czytelnicy znajdą w tej książce odpowiedzi na te i inne pytania. Posłuchają także wielu melodii w wykonaniu poszczególnych instrumentów klasycznych, a nawet całej orkiestry! Wędrując po zakamarkach pełnego niespodzianek i tajemnic sklepu, będą odkrywać piękno i bogactwo dźwięków, a odpowiadając na pytania,  sprawdzą swoją wiedzę o instrumentach.

Liczba zestawów ograniczona!

GRATIS:

"W parku rozrywki" wyszukiwanka  – interaktywna plansza,  pióro KAKADU uruchamia zakodowane dźwięki. W parku rozrywki to zabawa polegająca na wyszukiwaniu zwierząt. Razem z KAKADU dzieci sprawdzą swoją spostrzegawczość, poznają nazwy zwierząt i usłyszą odgłosy, jakie one wydają. 

Pobierz pliki dźwiękowe książek interaktywnych lub  wyszukiwanki ze strony www.piorokakadu.pl  zgodnie z poniższą instrukcją i wydłuż gwarancje na pióro KAKADU do 3 lat:

Opis

Wiek
3+
Autor
Magdalena Młodnicka
Seria
KAKADU
Format
25 cm x27,5 cm x6,3 cm
ISBN
978-83-8353-029-1

Zobacz także