• -25%

Dookoła świata. Wyszukaj i policz

Dzieci nabierają wprawy w liczeniu do pięciu, a także zapoznają się z charakterystycznymi cechami poszczególnych krajów, świetnie uchwyconymi na uroczych i pełnych szczegółów ilustracjach. 

49,90 zł
37,43 zł Zniżka 25%
Brutto 24h
Książka dostępna

 

Dookoła świata. Wyszukaj i policz  to książka interaktywna. Pióro Kakadu (które, należy zakupić osobno), uruchamia zakodowane na stronach teksty i dźwięki. Publikacja jest częścią innowacyjnego systemu nauki i zabawy w jednym.

Każda strona to mnóstwo zabawy w wyszukiwanie i liczenie. Zadaniem małego czytelnika jest znajdowanie i liczenie ukrytych obiektów: 1 pies, 2 gitary, 3 kapelusze, 4 marakasy, 5 kolibrów... W Meksyku, Indiach, Kenii, Maroku, Australii, Japonii i na Grenlandii.

Maluchy bawią się i rozwijają spostrzegawczość, poznając około 200 słów. Nabierają wprawy w liczeniu do pięciu, a także zapoznają się z charakterystycznymi cechami poszczególnych krajów, świetnie uchwyconymi na uroczych i pełnych szczegółów ilustracjach.

Dodatkową atrakcją książki są utwory do słuchania – melodie z różnych stron świata, a także polecenia i zabawy zachęcające do aktywności muzyczno-ruchowej.

Wyszukaj i policz rzeczy na całym świecie! Baw się dobrze!

Opis

Wiek
2+
Autor
Marzia Giordano
Seria
Wyszukaj i policz
Cecha
interaktywna
Format
220x270 mm
Liczba stron
16
ISBN
978-83-8353-079-6

Zobacz także