• -40%

Jaki to kształt?

Tomik z okienkowej serii Odkrywam świat zapoznaje najmłodsze dzieci z kształtami, a także ich podobieństwami do przedmiotów, które spotykają maluchy

34,90 zł
20,94 zł Zniżka 40%
Brutto 24h
Książka dostępna

 

kontakt@jupijo.pl; tel. 801 163 130

 

darmowa wysyłka przy zakupie powyżej 99 zł

 

zwrot towaru w terminie 14 dni

Jaki to kształt?

Książka z okienkowej serii Odkrywam świat zapoznaje najmłodsze dzieci z kształtami, pomaga je rozpoznawać i nazywać.

Przewodnikami po świecie kształtów są Mania i Tynio – sympatyczne rodzeństwo. Mały czytelnik najpierw poznaje kształty, oglądając fotografie różnorodnych przedmiotów, a następnie, podążając za bohaterami, odkrywa je na pełnych radości, pozytywnej energii i rodzinnego ciepła ilustracjach.

Każda scenka kryje w otwieranym okienku ekscytującą zagadkę, którą maluch z ciekawością rozwiązuje. Zagląda za kurtynę, żeby zobaczyć, jakie przedstawienie oglądają dzieci, otwiera garaż i odkrywa niespodziankę pozostawioną dla Tynia, odsłania plażowy parawan, żeby zobaczyć, co zbudowali bohaterowie. Właśnie dlatego poznawanie nowych słów i pojęć jest wyjątkowo przyjemne.

Wspólne czytanie i oglądanie książeczek z serii Odkrywam świat to świetna zabawa, która znakomicie wspomaga rozwój mowy i rozbudza w dziecku ciekawość świata. Kartonowa książka z zaokrąglonymi rogami i łatwymi do otwierania okienkami jest przyjazna dziecku.

Opis

Wiek
2+
Ilustracje
Agnieszka Matz
Seria
Odkrywam świat
Cecha
książka z okienkami
Oprawa
twarda z gąbką
Format
220 x 220 mm
Liczba stron
20
ISBN
978-83-8144-354-8
Wideo
odkrywam-swiat

Zobacz także