• -30%

Gdzie to jest?

Na, pod, nad czy wśród? Książka z okienkowej serii Odkrywam świat zapoznaje najmłodsze dzieci ze słowami określającymi miejsce w przestrzeni.

34,90 zł
24,43 zł Zniżka 30%
Brutto 24h
Książka dostępna

 

Gdzie to jest?

Książka z okienkowej serii Odkrywam świat zapoznaje najmłodsze dzieci ze słowami określającymi miejsce w przestrzeni, takimi jak: na, w, pod, nad, wśród.

Postaciami przewodnimi serii są Mania i Tynio – sympatyczne rodzeństwo. Mały czytelnik, podążając za nimi, poznaje nowe pojęcia, odkrywa je na pełnych radości, pozytywnej energii i rodzinnego ciepła ilustracjach ilustracjach. Każda scenka książki Gdzie to jest?  kryje w otwieranym okienku zagadkę, którą maluch z ciekawością rozwiązuje. Przenosi się do bawialni i sprawdza, gdzie się schował Tynio, odkrywa, co się znajduje w pobliżu domku na drzewie, odszukuje przebranych bohaterów wśród uczestników balu. Właśnie dlatego poznawanie nowych słów i pojęć jest wyjątkowo przyjemne.

Wspólne czytanie i oglądanie książeczek z serii Odkrywam świat to świetna zabawa, która znakomicie wspomaga rozwój mowy i rozbudza w dziecku ciekawość świata. Kartonowa książka z zaokrąglonymi rogami i łatwymi do otwierania okienkami jest przyjazna dziecku.

Opis

Wiek
2+
Autor
Magdalena Młodnicka
Ilustracje
Agnieszka Matz
Seria
Odkrywam świat
Cecha
książka z okienkami
Oprawa
twarda z gąbką
Format
220 x 220 mm
Liczba stron
20
ISBN
978-83-8144-352-4
Wideo
odkrywam-swiat

Zobacz także