• -25%

Jaki to kolor?

Książka z okienkowej serii Odkrywam świat zapoznaje najmłodsze dzieci z kolorami, pomaga je rozpoznawać i nazywać.

34,90 zł
26,18 zł Zniżka 25%
Brutto 24h
Książka dostępna

 

Jaki to kolor?

Książka z otwieranymi okienkami z serii Odkrywam świat zapoznaje najmłodsze dzieci z kolorami, pomaga je rozpoznawać i nazywać.

Przewodnikami po świecie barw są Mania i Tynio – sympatyczne rodzeństwo. Mały czytelnik najpierw poznaje kolor, oglądając fotografie różnorodnych przedmiotów, a następnie, podążając za bohaterami, odkrywa kolory na pełnych radości, pozytywnej energii i rodzinnego ciepła ilustracjach.

Każda scenka kryje w otwieranym okienku przepyszną zagadkę, którą maluch z ciekawością rozwiązuje. Sprawdza, jakie lody wybrała Mania, zagląda do lodówki, żeby odkryć pozostawiony tam deser, otwiera piknikowy kosz albo dowiaduje się, co wnuki podarowały dziadkowi. Właśnie dlatego poznawanie nowych słów i pojęć jest wyjątkowo przyjemne.

Wspólne czytanie i oglądanie książeczek z serii Odkrywam świat to świetna zabawa, która znakomicie wspomaga rozwój mowy i rozbudza w dziecku ciekawość świata. Kartonowa książka z zaokrąglonymi rogami i łatwymi do otwierania okienkami jest przyjazna dziecku.

Opis

Wiek
2+
Ilustracje
Agnieszka Matz
Seria
Odkrywam świat
Cecha
książka z okienkami
Oprawa
twarda z gąbką
Liczba stron
20
ISBN
978-83-8144-353-1
Wideo
odkrywam-swiat

Zobacz także