• -30%

Czym to się różni?

Książka z okienkowej serii Odkrywam świat uczy dzieci rozpoznawać i wskazywać przeciwieństwa

34,90 zł
24,43 zł Zniżka 30%
Brutto 24h
Książka dostępna

 

kontakt@jupijo.pl; tel. 801 163 130

 

darmowa wysyłka przy zakupie powyżej 99 zł

 

zwrot towaru w terminie 14 dni

Czym to się różni?

Książka z okienkowej serii Odkrywam świat zapoznaje najmłodsze dzieci z przeciwieństwami, pomaga je rozpoznawać i nazywać.

Przewodnikami po świecie kontrastów są Mania i Tynio – sympatyczne rodzeństwo. Mały czytelnik poznaje przeciwieństwa, takie jak: gorące – zimne, porządek – bałagan, otwarte – zamknięte, oglądając fotografie, a następnie, podążając za bohaterami, odkrywa je na pełnych radości, pozytywnej energii i rodzinnego ciepła ilustracjach.

Każda scenka kryje w otwieranym okienku zagadkę, którą maluch z ciekawością rozwiązuje: zagląda do bagażnika auta, żeby zobaczyć, kto wziął mały, a kto duży bagaż, sprawdza, kto jest pierwszy, a kto ostatni w kolejce do zjeżdżalni. Właśnie dlatego poznawanie nowych słów i pojęć jest wyjątkowo przyjemne.

Wspólne czytanie i oglądanie książeczek z serii Odkrywam świat to świetna zabawa, która znakomicie wspomaga rozwój mowy i rozbudza w dziecku ciekawość świata. Kartonowa książka z zaokrąglonymi rogami i łatwymi do otwierania okienkami jest przyjazna dziecku.

Opis

Wiek
2+
Autor
Magdalena Młodnicka
Ilustracje
Agnieszka Matz
Seria
Odkrywam świat
Cecha
książka z okienkami
Oprawa
twarda z gąbką
Format
220 x 220 mm
Liczba stron
20
ISBN
978-83-8144-351-7
Wideo
odkrywam-swiat

Zobacz także