• -40%
  • Nowy

10 sekretów szczęścia. Książka dla dzieci, które chcą być radosne

Dzieci znajdą w tej książce mnóstwo wskazówek, które pomogą im w odczuwaniu radości życia i dostrzeganiu tego, co dobre!

49,90 zł
29,94 zł Zniżka 40%
Brutto 24h
Książka dostępna

 

Dzieci znajdą w tej książce mnóstwo wskazówek, które pomogą im w odczuwaniu radości życia i dostrzeganiu tego, co dobre. Książka jest napisana przystępnym językiem, zawiera piękne całostronicowe ilustracje i uwielbiane przez dzieci okienka.

Tekst buduje poczucie wartości i wiary we własne we własne siły, pokazując jednocześnie, jak ważna jest cierpliwość i konsekwencja w dążeniu do celu. Książka podkreśla znaczenie przyjaźni, umiejętności dzielenia się i współpracy. Docenia tez dobroczynną rolę przyrody i zachęca do rozwijania w sobie ciekawości świata. Ta wiedza zamieniona w działanie może naprawdę wiele zmienić, bo w niej tkwi prawdziwy sekret szczęścia.

ALBERTO PELLAI jest lekarzem, ekspertem w zakresie psychoterapii wieku rozwojowego i docentem na uniwersytecie w Mediolanie. Wydał wiele książek dla wykładowców i rodziców, a jego teksty uzyskały we Włoszech status bestsellerów. Doczekały się przekładów i zostały opublikowane w kilkunastu krajach. 

Opis

Wiek
5+
Autor
Alberto Pellai
Oprawa
twarda
Format
210x260
Liczba stron
20
ISBN
978-83-8144-981-6