• -30%

Dbaj o naturę i zostań królem!

Książka w przyjazny sposób uczy dzieci, w jaki sposób powinny dbać o środowisko naturalne.

39,90 zł
27,93 zł Zniżka 30%
Brutto 24h
Książka dostępna

 

Pewnego razu król Feliks postanowił wybrać się na obchód swojego państwa, niestety jego oczom ukazał się przygnębiający widok. Niegdyś piękna kraina, którą władał, była teraz w opłakanym stanie: wszędzie porozrzucane śmieci, mnóstwo aut zatruwających powietrze spalinami, w dodatku nierozsądni poddani marnujący jedzenie i gromadzący zbyt dużo ubrań! „Ach, co teraz będzie? Kto ocali to miejsce?”. Na szczęście sytuację uratowała mała wróżka Elwira, która cierpliwie i krok po kroku wytłumaczyła władcy, co powinien zrobić, żeby jego królestwo na powrót stało się zielonym i szczęśliwym miejscem dla ludzi, roślin i zwierząt. 

Jeśli chcecie dołączyć do króla Feliksa i wróżki Elwiry i nauczyć się, w jaki sposób dbać o środowisko naturalne, koniecznie zajrzyjcie do tej kolorowej, pełnej humoru książki. 

Ta barwna, kartonowa książka w przyjazny sposób uczy dzieci (wiek 3+), w jaki sposób dbać o środowisko naturalne. Z pomocą zabawnych ilustracji i sympatycznego tekstu pokazuje, że troska o przyrodę to wspaniała zabawa.

Opis

Oprawa
twarda, kartonowe strony
Format
240x240 mm
Liczba stron
26
ISBN
978-83-8144-850-5

Zobacz także