• -40%

Nasze miasto. Wyszukaj i odkryj

Dzieci szukają swojego ukochanego pieska, zanim coś mu się stanie! Poznają przy okazji różne zakątki miasta. Mali czytelnicy nauczą się nazywać elementy miejskiego krajobrazu i dowiedzą się, co się dzieje w odwiedzanych przez nich miejscach. Książka z okienkami w dużym formacie. 

49,90 zł
29,94 zł Zniżka 40%
Brutto 24h
Książka dostępna

 

Nasze miasto. Wyszukaj i odkryj

Miasto to miejsce tętniące życiem. Ruchliwe ulice pełne pieszych, samochodów i środków publicznego transportu. Nikt nie chciałby się tutaj zgubić…Ale niestety! Pewien piesek zerwał się ze smyczy! 

Rodzeństwo Lusia i Leon muszą odnaleźć swojego ukochanego pieska Papika, zanim coś mu się stanie! Mali czytelnicy będą im towarzyszyć, poznając przy okazji różne zakątki miasta. Nauczą się nazywać elementy miejskiego krajobrazu i dowiedzą się, co się dzieje w odwiedzanych przez nich miejscach. Czeka ich prawdziwa wyprawa do miejskiej dżungli!

Książka ma duży format i całostronicowe, pełne szczegółów ilustracje. Znajdujące się na każdej stronie okienka rozbudzą ciekawość młodych czytelników i sprawią, że poszukiwania Papika będą pasjonującą przygodą!

Opis

Wiek
3+
Ilustracje
Edit Hajdu
Cecha
książka z okienkami
Oprawa
kartonowa
Format
230 x 330 mm
Liczba stron
12 kartonowych stron
ISBN
978-83-8144-692-1

Zobacz także