• -25%

To moje emocje

Książka z okienkowej serii Odkrywam świat wprowadza najmłodsze dzieci w świat emocji,  pomaga je rozpoznawać i nazywać.

39,90 zł
29,93 zł Zniżka 25%
Brutto 24h
Książka dostępna

 

To moje emocje. Opowiedz co czujesz

To moje emocje. Opowiedz co czujesz to książka z okienkowej serii Odkrywam świat. Wprowadza ona najmłodsze dzieci w świat podstawowych emocji, wyjaśnia czym są, pomaga je rozumieć i rozpoznawać.

Bohaterami wszystkich książek w serii są Mania i Tynio – sympatyczne rodzeństwo.  Mały czytelnik najpierw poznaje daną emocję, oglądając scenki, których uczestnikami są bohaterowie książeczki, a następnie odpowiada na pytanie, np. Mania jest smutna czy zła?, i wybiera odpowiednią buźkę. Dzięki temu, podążając za bohaterami, maluch uczy się rozpoznawać emocje i kojarzyć je z konkretnymi sytuacjami i zachowaniami. W książce pozna następujące emocje: radość, smutek, złość, strach, zawstydzenie, zdziwienie, znudzenie. 

Kartonowa książka z zaokrąglonymi rogami i łatwymi do otwierania okienkami jest przyjazna dziecku. Wspólne czytanie i oglądanie to świetne wprowadzenie w temat dziecięcych uczuć i inspiracja do rozmowy.

Opis

Wiek
2+
Autor
Magdalena Młodnicka
Ilustracje
Agnieszka Matz
Seria
Odkrywam świat
Cecha
książka z okienkami
Oprawa
twarda z gąbką
Liczba stron
20
ISBN
978-83-8144-700-3
Wideo
odkrywam-swiat

Zobacz także